Mağazamızda 2019'un En Çok Satılan 15 Bahçe Mobilyası Modeli

Yaptığımız istatistik ve gözlem çalışmaları sonucunda 2019 yılında mağazamızda en yoğun ilgi ile karşılaşan bahçe mobilyaları modellerini tespit edip, sizlerle paylaşmaya karar verdik. Listemizde neler yok ki? Bahçe masasından ahşap bahçe oturma gruplarına, balkon masasından bahçe salıncağı ve bahçe şemsiyesine kadar ve daha bir çok ürünümüzle sizleri baş başa bırakıyoruz:

1- Bahçe Salıncağı

2019 Yılının en gözde ürünü tasarımı, malzeme kalitesi ve kusursuz işçiliği yönünden ve ayrıca sırt bölgesinin 180 dereceye kadar kademeli olarak yatabilme kaabiliyetinde olmasından dolayı yatak olabilme ya da dilenen rahatlıkta ayarlanabilme gibi konfor özellikleri ile olsa gerek, aşağıdaki resimde bulunan bahçe salıncağı modelimiz oldu. Özellikle konfor ve tasarım endişesi taşıyan müşterilerimizin tercih ettiği bu modelimiz İstanbul başta olmak üzere Ege ve Akdeniz kıyıları ile daha ülkemizin bir çok kentinde bahçelerde yerlerini aldılar. 
2- Paraşüt İpli Bahçe Sandalyesi

Sıradışı ve şık tasarımıyla dikkat çeken sandalyemiz, ahşap kısımları her türlü dış hava koşullarına uygun iroko ağacı ve üst kısımları da paraşüt ipleriyle örülerek üretilmektedir. Bu özelliği ile şıklık, minimalizm ve konforu bir arada seven müşterilerimiz tarafından bu yıl en çok tercih edilen bahçe sandalyesi ve balkon sandalyesi olarak listemizde oldukça önemli bir yer oluşturmuştur. İp kısımları siyah ve kahverengi olarak iki ayrı renk seçeneği sunan modelimiz özellikle modern tasarımlı bahçe masalarıyla müthiş bir uyum sağlamaktadır.
3- Maxi Boy Bahçe Masası

Güzel bir bahçeniz varsa, kentin karmaşasından ve stresinden uzaklaşmak isteyen dostlarınızı misafir etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Bu keyifli anları hep birlikte, bir arada yemek yiyerek taçlandırmak isteyeceksinizdir. İşte bu anları yaşamak ve yaşatmak isteyen müşterilerimizin bahçe yemek masası ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına üretiiğimiz maksi boy yemek masamız da bu yıl en çok tercih edilen ürünler arasında yerini aldı. Normalde 8 kişilik olan bu ahşap bahçe masası modelimiz ortasında bulunan iki ayrı ek mekanizma sayesinde bir anda 14 kişilik bir yemek masası haline dönebilmektedir. 
4- Opal Oturma Grubu 

Oturma grupları bahçe mobilyaları denildiğinde ilk akla gelen ürünlerden olup, özellikle konfor alanları oluşturmak adına olmazsa olmazlardandır. Ülke pazarında çok az sayıda bulunan ve birbirini tekrar eden modellerden artık sıkıldığınızı anladık ve tüm ürün gamımızı yeni model ürünlerle zenginleştirme çalışmalarımız kapsamında ortaya çıkartmış olduğumuz Opal Oturma Grubumuz bu yıl müşterilerimiz ve ziyaretçilerimizden oldukça fazla ilgi gördü. Koltuk çeşitliliği tekli koltuk, ikili koltuk ve üçlü koltuk şeklinde yine yan sehpa ve orta sehpa ile puf gibi tamamlayıcı ürünler konusunda istenilen adetlerle ahşap bahçe mobilyaları üreticisi kimliğimizle ihtiyaçları karşılayabilmekteyiz. 
5- Bahçe Şemsiyesi 

Bazen bahçenizin ya da havuzunuzun güneşten korunamayan yerleri de keyifli vakit geçireceğiniz yerler olabilir. Tam da bu noktada soru işareti şeklindeki şık tasarımıyla 3 metre ve 3,5 metre çapında iki ayrı ölçü seçeneği sunan şemsiyemiz bu durumdaki müşterilerimiz için çözüm sağlayacak olmalı ki, bu yılın en çok tercih edilen şemsiye modelimiz de aşağıdaki bahçe şemsiyesi oldu. Koruduğu alanda yer tutmayan tasarım özelliğinden dolayı tercih eden müşterilerimize net bir gölge alanı sağlamaktadır. 
6- Ahşap Bank

Bahçe mobilyalarında bankın yeri her zaman ayrıdır. Gerek küçük alanların değerlendirilmesi, gerekse daha samimi ortamlar yaratılması adına bahçe, balkon veya verandalarında kullanmak üzere ahşap bank tercih eden müşterilerimiz seçimlerini şık, zarif ve samimi bir görüntü oluşturan bankımızdan yana oluşturdu. 
7- Epoksi Masa Zarafeti 

Teknolojinin her geçen gün hayatımıza dahil olması ve bu yeniliklerin de sanat ve yaratıcılıkla buluşması durumlarında ortaya farklı güzelliklerin çıkması kaçınılmaz olmakta. Bu kez teknoloji, sanat ve yaratıcılık bahçe mobilyaları sektöründe kendini gösterdi ve epoksi reçinesi ile ahşap müthiş bir buluşma yaparak bu şık ve zarif epoksi masalar ortaya çıktı. Vitrinimizde yerini alır almaz ilgi odağı oldu ve 2019 yılının en çok ilgiyle karşılanan ve satılan parçalarından biri olmayı başardı.
8- Minimal Bahçe Masası 

Modern bir alan oluşturmak isteyen müşterilerimiz için tamamen minimal çizgiler ve açılarla oluşturduğumuz masa modelimiz hak ettiği ilgiyle karşılandı. Modern çizgili sandalye modellerimizle tercih edilen bahçe masası, müşterilerimiz tarafından en fazla paraşüt ipli koltuklarla kombin yapmak tercih edildi. Açıkçası bize göre de birbirlerine çok yakıştılar.
9- Orta Boy Yemek Masası 

Normal koşullarda 6 kişilik ve ilave mekanizmasıyla 8 kişilik olabilen, tüm dış hava koşullarına uygun Afrika kökenli iroko ağacı ile üretilen bahçe masası modelimiz, genellikle çekirdek aile yapısına sahip müşterilerimiz tarafından ilgiyle karşılandı. 
10- Armut Salıncak 

Görüntüsüyle bile rahatlık ve huzuru çağrıştıran armut salıncak modelimiz, mediatif bir ortam oluşturarak dinlenmek isteyen ya da huzur içerisinde kitap okumak isteyen müşterilerimizin gözdesi oldu ve olmaya devam ediyor. Ayrıca kurulum kolaylığı, kolay yer değiştirilebilme ve kapladığı alan ergonomisi özellikleri de bahçe salıncağı modelimizin diğer tercih nedenleri idi.
11- Sallanır Sandalye 

Belki de bebekliğimizden kalma bir duygudur kim bilir? Ama insanların bulundukları yerde ritmik bir şekilde sallanmaları farklı bir keyif, rahatlık ve huzur verdiği şüphesiz. Nedenini bilememekle birlikte sallanarak dinlenmek, sallanarak sohbet etmek isteyen müşterilerimiz tarafından en fazla tercih gören sallanır sandalyemizi sizlerle paylaşmak istedik. 
12- Kolçaklı Şezlong 

Müşterilerine rahatlık ve konforu bir arada sunmak isteyen otel ve turistik tesis işletmeleri kurumsal müşterilerimiz ile yine aynı şekilde havuzlarında ve teraslarında güneşlenmek isteyen bireysel müşterilerimizin en çok tercih ettiği şezlong modelimizdi. Kademeli sırtlık, kolçaklar ve altına gizlenmiş yan sehpası ile tüm beklentileri karşılayan şezlongumuz, üzerine konulan su geçirmez kumaşla kaplanmış minderi ile müşterilerimizin gözdesi olmayı başararak diğer şezlong modellerimizi birazcık kıskandırdı.
13- Zirkon Bahçe Oturma Grubu 

Zirkon taşının estetik görünümü ve insan vücuduna sağladığı yararlardan esinlenerek bahçe oturma grubumuzun adını zirkon verdik. Adından da anlaşılacağı gibi zarif çizgilerle estetiği, insan anatomisine göre oluşturulmuş eğimlerle sağlıklı ve rahat bir oturumu yakaladığımızı müşterilerimizin zirkon oturma grubumuza gösterdikleri ilgilerinden anlamaktayız. 
14- Balkon Masa Sandalye 

Kurumsal müşterilerimizden cafe ve restaurant işletmecilerinin cafe masası ve cafe sandalyesi olarak modelimize ilgilerinin yanı sıra, bireysel müşterilerimiz de özellikle balkon, teras ya da bahçelerindeki küçük alanları değerlendirmek amacıyla ürünümüze oldukça ilgi gösterdiler. 
15- Kuvars Bahçe Oturma Grubu 

Dünya standartı ölçülerinin dışında Amerikan tarzı diye bilinen standartta oldukça geniş ve ferah üretilmiş kuvars bahçe oturma grubu modelimiz de heybetli ve sıradışı tasarımıyla kitlesi tarafından ilgiyle karşılandı.