Büyük Aileler için Extra Large Bahçe Mobilyaları

Büyük aileler , büyük bir ekip güzel bir bahçe. Eksiğiniz extra large bahçe mobilyaları. ByHoreca olarak 14 kişilik extra large açılır yemek masasını sunmaktan gurur duyarız.
Bir aile davetinde yada bir bayram sofrasında aynı masa etrafında ailenin tüm üyeleri. Muhteşem anılar biriktirmek için olmazsa olmazının. Bahçenin dış mekanın verimliliğini arttıran açılır kapanır özelliğe sahip tam 14 sandalyesi ile harika bir ayrıntı
Geniş ailelerin ,kalabalık misafiri olanların yada bahçeli-teraslı bir ofisteki ekibin vazgeçilmezi olabilecek bir ürün. Extra large bahçe mobilyaları talebi giderek artıyor. 3 kişilik bahçe salıncakları , geniş ve rahat oturma grupları ….

Daha büyük daha geniş daha rahat ürünler üretmek uzmanlık ve tecrübe ister. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda özel üretim yapmak için bilgi birikimine sahip olmak gerekir.
Extra large bahçe mobilyası alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de üretim esnasında kalitenin kaybolmadığına emin olmaktır. Üretim aynı kalitede ve konforda gerçekleşmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yurt dışından ithal Afrika kökenli iroko ağacından firmamız tarafından fabrikamızda üretilmiş dış mekan bahçe, balkon ve teras mobilyaları. Üretici olmamızın verdiği avantaj ile teak, iroko ve isveç çam'ı ve benzeri dış mekan ağaçlarından üretimin yanı sıra otel, cafe ve restoran proje uygulamalarında da iç mekan üretimlerinide yapmaktayız.