Dış Mekan Mobilyasının Vazgeçilmezi

ByHoreca olarak dış mekan mobilyalarımızı genellikle iroko ağacından üretiyoruz.
Neden iroko ağacı ?
Su ve rutubete ayrıca güneş ışınlarının aşındırmasına en dayanıklı ağaç türlerinden olan İroko, bu özellikleri nedeniyle parke, tekne, yat, gemi ve güvertelerde de kullanılan, dış mekan mobilyalarında, ıslak zeminlerde özellikte tercih edilen uzun ömürlü ürünler üretmemizi sağlayan mucizevi bir ağaç türüdür.
İroko ağacı Afrika yağmur ormanlarında yetişir.Asya yağmur ormanlarında yetişen teak ağacına benzer bir türdür. Bu ağacın yüksekliği zaman zaman 130 metreyi bulur, hızlı gelişir ve bu sebeple ağacın endüstride kullanılması doğal dengeyi bozmaz
İroko ahşabı işlendikten sonra sarımsı bir renk alır , oksijen ile temasa geçtiğinde 1 ay içerisinde kahverengiye dönüşür. Kerestenin kahve rengi tonlarına kıyasla daha açık bir tonda çok şık bir görünüme sahiptir.
İroko ahşabı sert ve yüksek yoğunluklu yapısı sebebiyle dayanıklı mobilyaların vazgeçilmezidir. Dış mekan mobilyası için en doğru tercihtir,uzun ömürlüdür. iroko ağacı doğal çürümeye, böcek ve hastalıklara karşı yüksek dirençlidir. İroko ahşabı işlendikten sonra asla şekil bozulması yaşamaz.
Şık ve dayanıklı dış mekan mobilyasının vazgeçilmez ham maddesi iroko ahşabı ile üretilmiş mobilyalarımızı uzun yıllar kullanın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yurt dışından ithal Afrika kökenli iroko ağacından firmamız tarafından fabrikamızda üretilmiş dış mekan bahçe, balkon ve teras mobilyaları. Üretici olmamızın verdiği avantaj ile teak, iroko ve isveç çam'ı ve benzeri dış mekan ağaçlarından üretimin yanı sıra otel, cafe ve restoran proje uygulamalarında da iç mekan üretimlerinide yapmaktayız.