Kişiye Özel Bahçe Mobilyası Tasarımları

Kişiye özel mobilya tasarımı genellikle üretim yapan firmalar tarafından yapılabilir. Tüketiciye avantaj sağlayan özel bir hizmettir. Bunu bir mağazadan takım elbise almak yerine terziye diktirmek gibi değerlendirebiliriz.
Özel tasarım mobilyalarda extra large yemek masaları üretilebileceği gibi 2 kişilik bir bahçe salıncağı 3 kişilik olarak büyütülebilir. Sandalye boyları, derinlikleri isteğe göre şekillenebilir.
Tüketici ürünün boyutlarında değişiklik isteyebileceği gibi hammadde koşunda da farklı taleplerde bulunabilir. Örneğin ceviz ağacı yerine o ürünün iroko ağacından üretilmesini isteyebilir. Bununla birlikle ürün kumaşında minderinde de kişiye özel tasarım yapabilir. Farklı renkler farklı desenler
Bahçe mobilyasında kişiye özel tasarımlar konusunda ByHoreca olarak uzmanlaştık. Müşteri talepleri doğrultusunda ürünlerin boyutlarından istenen değişiklikleri yapabiliyor ve mekanlara uygun mobilyalar üretebiliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yurt dışından ithal Afrika kökenli iroko ağacından firmamız tarafından fabrikamızda üretilmiş dış mekan bahçe, balkon ve teras mobilyaları. Üretici olmamızın verdiği avantaj ile teak, iroko ve isveç çam'ı ve benzeri dış mekan ağaçlarından üretimin yanı sıra otel, cafe ve restoran proje uygulamalarında da iç mekan üretimlerinide yapmaktayız.